Zlecenia budowlane


Zlecę remont ogrodzenia - Szczecin
Zlecę remont ogrodzenia. Wyprostowanie krzywo postawionego drewnianego płotu, okalającego ogródek. Tzn, trzeba postawić go ponownie z drewnianych przęseł, kupowałam je w...
Prace wykończeniowe - Toruń
Firma zleci: Zakres zlecenia: - układanie posadzki z płytek (gres i terakota), - tynki renowacyjne, - gładzie gipsowe stropów i ścian, - prace malarskie, Zakresy około kilkuset...
Wykonanie schodów - Wieluń
Zlecę do wykonania schody wewnętrzne drewniane, bądź metalowo drewniane. Szerokość klatki schodowej 2m, wysokość 3m.
Zlecę wykonanie bramy - Krosno
Zlecę wykonanie bramy wjazdowej dwuskrzydłowej oraz bramki, wraz z montażem.

REKLAMA

Zlecaj, wybieraj, urządzaj!!!

Okablowanie strukturalne

Powierzchnie antypoślizgowe

Ekipy budowlane

Cennik instalacji

Szukaj:

Pracownicy ogolnobudowlani z Ukrainy.

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
24-07-2015 godz. 13:46:57
Świętokrzyskie
Kijow 04060 Ukraina
576

zdjęcia dla ofert:Opis:

Wspolpraca.Pracownicy ogolnobudowlani z Ukrainy. Ukraina,Kijow.Firma remontowo-budowlana RBKRonin www.ronin.kiev.ua jako generalny wykonawca zajmuje znaczna pozycje zarowno na rynku ukrainskim,UE jak i panstw bylego ZR. Uslugi ogolnobudowlane, developer,architekci i biura projektow,instalacje, sprzet,roboty brukarskie, adaptacje poddaszy, wykonczenia wnetrz,nieruchomosci itp. Oferujemy doswiadczonych i wykwalifikowanych pracownikow z Ukrainy,ktorzy wykonuja profesionalne,kompleksowe uslugi remontowo-budowlane, sprawdzaja sie w budownictwie mieszkaniowym,przemyslowym, drogowym.
Zapraszamy do wspolpracy firmy nie tylko z branzy budowlanej.Podejmiemy wspolprace i rozwazymy kazda propozycje.
Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
www.ronin.kiev.ua

Irpen,ul.III-Internacjonala 152,lok.305 Kijow,Ukraina


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Firma elektryczna poleca usługi : - pomiary elektryczne instalacji i urzadzen . - pomiary oświetlenia miejsc pracy , awaryjno - ewakuacyjnego -(...)

W sprzedaŻy czĘŚci zamienne jcb w ofercie m.in: - felgi - filtry - oleje - smary - gąsienice gumowe - czujniki - zęby do łyżek,(...)

Do sprzedania hydrauliczny mŁot atlas copco z pŁyta adaptacyjnĄ jcb i grotem oraz wĘŻami hydraulicznymi - waga: 304 kg - ilość uderzeń:600(...)

W sprzedaży części zamienne jcb: - oleje; hydrauliczne, silnikowe, przekładniowe,do skrzyni biegów, hamulcowe, do mostów, - filtry;(...)

cena: 4 500,00 zł
Wiertnica do mini koparek wiertnice przeznaczone są do koparek o masie od 750 kg do 4 t. dostępne średnice świdrów: od 150 do 400 mm. komplet(...)

Wiertnice przeznaczone są do koparek o masie od 750 kg do 4 t. dostępne średnice świdrów: od 150 do 400 mm. komplet zawiera - wiertnicę, -(...)

Wiertnice przeznaczone są do koparek o masie od 750 kg do 4 t. dostępne średnice świdrów: od 150 do 400 mm. komplet zawiera - wiertnicę, -(...)

W sprzedaŻy czĘŚci zamienne jcb w ofercie m.in: - felgi - filtry - oleje - smary - gąsienice gumowe - czujniki - zęby do łyżek,(...)

Wspolpraca.pracownicy ogolnobudowlani z ukrainy. ukraina,kijow.firma remontowo-budowlana(...)

cena: 230,00 zł
Ukraina.pellety,brykiety drzewne,slonecznikowe,sloma,susz,wegiel, torf.od 230 zl/tona. oferujemy stala sprzedaz pelletu din,din+,przemyslowego(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-budowlane.net