Zlecenia budowlane


Zlecę remont ogrodzenia - Szczecin
Zlecę remont ogrodzenia. Wyprostowanie krzywo postawionego drewnianego płotu, okalającego ogródek. Tzn, trzeba postawić go ponownie z drewnianych przęseł, kupowałam je w...
Prace wykończeniowe - Toruń
Firma zleci: Zakres zlecenia: - układanie posadzki z płytek (gres i terakota), - tynki renowacyjne, - gładzie gipsowe stropów i ścian, - prace malarskie, Zakresy około kilkuset...
Wykonanie schodów - Wieluń
Zlecę do wykonania schody wewnętrzne drewniane, bądź metalowo drewniane. Szerokość klatki schodowej 2m, wysokość 3m.
Zlecę wykonanie bramy - Krosno
Zlecę wykonanie bramy wjazdowej dwuskrzydłowej oraz bramki, wraz z montażem.

REKLAMA

Zlecaj, wybieraj, urządzaj!!!

Okablowanie strukturalne

Powierzchnie antypoślizgowe

Ekipy budowlane

Cennik instalacji

Szukaj:

Pracownicy ogolnobudowlani z Ukrainy.

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
21-10-2014 godz. 09:43:38
Świętokrzyskie
Kijow 04060 Ukraina
288

zdjęcia dla ofert:Opis:

Wspolpraca.Pracownicy ogolnobudowlani z Ukrainy. Ukraina,Kijow.Firma remontowo-budowlana RBKRonin www.ronin.kiev.ua jako generalny wykonawca zajmuje znaczna pozycje zarowno na rynku ukrainskim,UE jak i panstw bylego ZR. Uslugi ogolnobudowlane, developer,architekci i biura projektow,instalacje, sprzet,roboty brukarskie, adaptacje poddaszy, wykonczenia wnetrz,nieruchomosci itp. Oferujemy doswiadczonych i wykwalifikowanych pracownikow z Ukrainy,ktorzy wykonuja profesionalne,kompleksowe uslugi remontowo-budowlane, sprawdzaja sie w budownictwie mieszkaniowym,przemyslowym, drogowym.
Zapraszamy do wspolpracy firmy nie tylko z branzy budowlanej.Podejmiemy wspolprace i rozwazymy kazda propozycje.
Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
www.ronin.kiev.ua

Irpen,ul.III-Internacjonala 152,lok.305 Kijow,Ukraina


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Chwytak do drzewa dane techniczne: szerokość. 120cm Średnica klocka: max.100cm waga: 450kg dwa siłowniki w zestawie z przewodami(...)

cena: 4 500,00 zł
Wiertnica do mini koparek wiertnice przeznaczone są do koparek o masie od 750 kg do 4 t. dostępne średnice świdrów: od 150 do 400 mm. komplet(...)

Firma elektryczna poleca usługi : - pomiary okresowe elektronarzędzi itd. - pomiary urządzeń elektrycznych - pomiary instlacji elektrycznej(...)

cena: 15,00 zł
Ukraina.wspolpraca.produkcja pelletu,brykietu,desek,drewnianej galanterii,mebli itp.tanio ukraina.zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych(...)

Wiertnica przeznaczona jest do koparko-ładowarek i maszyn od 4 do 8 ton. napęd: silnik hydrauliczny orbitralny, przekładnia zębata planetarna przepływ(...)

W sprzedaŻy czĘŚci zamienne jcb w ofercie m.in: - felgi - filtry - oleje - smary - gąsienice gumowe - czujniki - zęby do łyżek,(...)

cena: 1,00 zł
Produkujemy narzędzia brukarskie seria tytanx szczególnie polecamy płyty elastomerowe do zagęszczarek na wymiar. wysyłka cała polska kurier(...)

Firma bau trade oferuje do sprzedaży używany szalunek radialny. ronda. na naszej stronie internetowej znajda państwo pełną specyfikację(...)

cena: 4 500,00 zł
Wiertnica do mini koparek wiertnice przeznaczone są do koparek o masie od 750 kg do 4 t. dostępne średnice świdrów: od 150 do 400 mm. komplet(...)

W sprzedaży części zamienne jcb: - oleje; hydrauliczne, silnikowe, przekładniowe,do skrzyni biegów, hamulcowe, do mostów, - filtry;(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-budowlane.net