Zlecenia budowlane


Zlecę remont ogrodzenia - Szczecin
Zlecę remont ogrodzenia. Wyprostowanie krzywo postawionego drewnianego płotu, okalającego ogródek. Tzn, trzeba postawić go ponownie z drewnianych przęseł, kupowałam je w...
Prace wykończeniowe - Toruń
Firma zleci: Zakres zlecenia: - układanie posadzki z płytek (gres i terakota), - tynki renowacyjne, - gładzie gipsowe stropów i ścian, - prace malarskie, Zakresy około kilkuset...
Wykonanie schodów - Wieluń
Zlecę do wykonania schody wewnętrzne drewniane, bądź metalowo drewniane. Szerokość klatki schodowej 2m, wysokość 3m.
Zlecę wykonanie bramy - Krosno
Zlecę wykonanie bramy wjazdowej dwuskrzydłowej oraz bramki, wraz z montażem.

REKLAMA

Zlecaj, wybieraj, urządzaj!!!

Okablowanie strukturalne

Powierzchnie antypoślizgowe

Ekipy budowlane

Cennik instalacji

Szukaj:

Pracownicy ogolnobudowlani z Ukrainy.

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
03-02-2015 godz. 09:46:49
Świętokrzyskie
Kijow 04060 Ukraina
451

zdjęcia dla ofert:Opis:

Wspolpraca.Pracownicy ogolnobudowlani z Ukrainy. Ukraina,Kijow.Firma remontowo-budowlana RBKRonin www.ronin.kiev.ua jako generalny wykonawca zajmuje znaczna pozycje zarowno na rynku ukrainskim,UE jak i panstw bylego ZR. Uslugi ogolnobudowlane, developer,architekci i biura projektow,instalacje, sprzet,roboty brukarskie, adaptacje poddaszy, wykonczenia wnetrz,nieruchomosci itp. Oferujemy doswiadczonych i wykwalifikowanych pracownikow z Ukrainy,ktorzy wykonuja profesionalne,kompleksowe uslugi remontowo-budowlane, sprawdzaja sie w budownictwie mieszkaniowym,przemyslowym, drogowym.
Zapraszamy do wspolpracy firmy nie tylko z branzy budowlanej.Podejmiemy wspolprace i rozwazymy kazda propozycje.
Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
www.ronin.kiev.ua

Irpen,ul.III-Internacjonala 152,lok.305 Kijow,Ukraina


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Wiertnice przeznaczone są do koparek o masie od 750 kg do 4 t. dostępne średnice świdrów: od 150 do 400 mm. komplet zawiera - wiertnicę, -(...)

cena: 4 500,00 zł
Wiertnica do mini koparek wiertnice przeznaczone są do koparek o masie od 750 kg do 4 t. dostępne średnice świdrów: od 150 do 400 mm. komplet(...)

cena: 6 500,00 zł
Chwytak do drzewa dane techniczne: szerokość. 120cm Średnica klocka: max.100cm waga: 450kg dwa siłowniki w zestawie z przewodami(...)

Chwytak do drzewa dane techniczne: szerokość. 120cm Średnica klocka: max.100cm waga: 450kg dwa siłowniki w zestawie z przewodami(...)

Do sprzedania hydrauliczny mŁot atlas copco z pŁyta adaptacyjnĄ jcb i grotem oraz wĘŻami hydraulicznymi - waga: 304 kg - ilość uderzeń:600(...)

Firma elektryczna poleca usługi : - pomiary okresowe elektronarzędzi itd. - pomiary urządzeń elektrycznych - pomiary instlacji elektrycznej(...)

Firma elektryczna poleca usługi : - pomiary okresowe elektronarzędzi - pomiary elektryczne ogólne - pomiary oświetlenia - porady i konsultacje -(...)

W sprzedaŻy nowe szybkozŁĄcze do mini koparki jcb 8014 oferujemy szybkozłącza także do innych maszyn. produkujemy również łyżki(...)

cena: 4 500,00 zł
Wiertnica do mini koparek wiertnice przeznaczone są do koparek o masie od 750 kg do 4 t. dostępne średnice świdrów: od 150 do 400 mm. komplet(...)

Wiertnica przeznaczona jest do koparko-ładowarek i maszyn od 4 do 8 ton. napęd: silnik hydrauliczny orbitralny, przekładnia zębata planetarna przepływ(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-budowlane.net