Zlecenia budowlane


Zlecę remont ogrodzenia - Szczecin
Zlecę remont ogrodzenia. Wyprostowanie krzywo postawionego drewnianego płotu, okalającego ogródek. Tzn, trzeba postawić go ponownie z drewnianych przęseł, kupowałam je w...
Prace wykończeniowe - Toruń
Firma zleci: Zakres zlecenia: - układanie posadzki z płytek (gres i terakota), - tynki renowacyjne, - gładzie gipsowe stropów i ścian, - prace malarskie, Zakresy około kilkuset...
Wykonanie schodów - Wieluń
Zlecę do wykonania schody wewnętrzne drewniane, bądź metalowo drewniane. Szerokość klatki schodowej 2m, wysokość 3m.
Zlecę wykonanie bramy - Krosno
Zlecę wykonanie bramy wjazdowej dwuskrzydłowej oraz bramki, wraz z montażem.

REKLAMA

Zlecaj, wybieraj, urządzaj!!!

Okablowanie strukturalne

Powierzchnie antypoślizgowe

Ekipy budowlane

Cennik instalacji

Szukaj:

RĘBAK DO GAŁĘZI - USŁUGI RĘBAKIEM - WYNAJEM RĘBAKA - WARSZAWA

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
12-05-2015 godz. 20:10:21
Mazowieckie
Warszawa
633

Cena:300,00 zł


zdjęcia dla ofert:Opis:

Witam.
Oferujemy wynajem rębaka, jak również wykonujemy usługi rębakiem do rozdrabniania gałęzi.
Vermeer BC 600XL - Profesjonalna maszyna przeznaczona zarówno dla zakładów zieleni miejskiej jak i klientów indywidualnych. Dzięki kompaktowym wymiarom doskonale sprawdzi się w parkach miejskich jak i na prywatnych posesjach.
Zainstalowany benzynowy, ekonomiczny silnik o mocy 27 KM zapewni efektywne rozdrabnianie gałęzi do max średnicy 15 cm.
Cena wynajmu :
1 doba - 300 zł netto
Kaucja zwrotna - 500 zł
Ustalony okres wynajmu płatny z góry.
Więcej szczegółowych informacji pod nr. tel. 601301841
www.czystadzialka.pl


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Witam firma mag-mar mariusz strach wykonuje usługi: profesjonalne urządzanie pielęgnacja terenów zielonych, brukarstwo,zakładanie trawników,nawadniania,(...)

Oferujemy kamień dekoracyjny, ogrodowy oraz elewacyjny. kamień jakim dysponujemy jest różnorodny, często nie spotykany na rynku polskim.(...)

Witam. oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przygotowania terenów inwestycyjnych. wykonujemy wycinkę drzew, karczowanie, koszenie, usługi(...)

Jeśli masz własny ogród, marzysz o basenie i rozkosznym relaksie nad wodą, ale nie podobają ci się "betonowe pudełka" - ta propozycja(...)

cena: 0,50 zł
Ukraina.oferujemy na sprzedaz ~60 tys.zl, wynajem opuszczony kompleks 5 budynkow po bylej krochmalnie.spoldzielnia ogrodnicza,zaklad przetworstwa(...)

cena: 300,00 zł
Witam. oferujemy wynajem rębaka, jak również wykonujemy usługi rębakiem do rozdrabniania gałęzi. vermeer bc 600xl - profesjonalna maszyna(...)

Wycinka przyciank drzew metodą alpinistyczną ,tradycyjną i ze zwyżki, likwidacja pni, zakładanie i pielęgnajca ogrodów , pielęgnacja(...)

cena: 25,00 zł
Zatrudniamy tylko profesjonalnie przygotowanych zarówno merytorycznie jak i praktycznie pracowników, co daje państwu gwarancję rzetelności(...)

Kosze z ocynkowanej ogniowo stali są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.doskonale sprawdzają się jako ogrodzenia elementy elewacyjne(...)

Sprzedam - drewniane domki ogrodowe, letniskowe, dacze - wykonanie z okrągłego o cylindrowanego drewna świerkowego, sosnowego : wg projektu(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-budowlane.net